úterý 17. února 2009

Na skok domaTak jsem byla doma, někdo z Vás mě jistě viděl :)
Chtěla bych poděkovat všem, kteří se jakkoli podíleli na tom, že mi doma bylo dobře. Tátovi, že mě vyzvednul v Praze, mamce, že tak dobře vařila, babičce za krémšnité, Viktorovi za Valentýna, holkám za ples a všem za to, že na mě byli hodní. Užila jsem si to, líbilo se mi to a proto se vrátím, už brzy.
Domů jsem jela autobusem z Udine, kde jsem ještě předtím potkala bezva paní, která mě vzala k sobě, spala jsem u ní chvíli, pak jsme šly na večeři a potom mě vzala na autobus. Takže jsem nikde nemrzla atd. V Praze už na mě čekal táta, cestou jsme naložili Viktora a jeli pro mamku do práce, všichni společně jsme skončili u babičky, kde čekala polévka s extragigamega velkejma kudláskama :) Doma jsme hráli Evropu, odpočívali a jedli :) V pátek jsem šla k doktorce, potom s mamkou do města a večer jsme šli s Viktorem navštívit babičku, vyfasovali jsme dvě úžasný šály...a taky čokoládu, babička asi ještě neví, že jsem na ni alergická.
V sobotu jsme dlouuuho spali, měli velikou snídani. Odpoledne jsme šly s maminkou k holiči, nechat se udělat krásné a večer na ples... Viktor překvapil a tancoval se mnou o sto šest. S Pájou jsme si daly polku a valčík,...uteklo to rychle. V neděli ráno jsme museli brzo vstávat a jet na letiště, odletěla jsem, přežila jsem. V Trevizu jsem nasedla na bus, dojela na nádraží, potom vláčkem s přestupem až do Monfalcone a pak ještě autobus a byla jsem tu asi v půl 5. Odlétala jsem v 10.50.... docela hodně cestování.
Tento týden by mne nemělo čekat nic nemilého, doufejme. Ale v sobotu bych měla jet do Benátek, jenom nevím, jestli pojedu, protože doprava vyjde min. na 20 euro a dneska budu platit už 70 a project week, tak uvidím...záleží taky na počasí, jaké bude... No když pojedu, tak poskytnu fotky z Benátského karnevalu.
To už bude pomalu všechno, loučím se, ještě jednou děkuji všem, co se o mne starali a příště prozradím víc o své další cestě domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny...

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

To jsme rádi, že bylo vše tak ideální. Já doufám, že i další návštěvy doma budou stejně fajn.A který ples byl vlastně hezčejší????
Na ten karneval do Benátek vyražte ať se inspirujete na masopustní veselice v ČR. Tady marně vyhlížíme jaro, zatím sněží a mrzne.Musíme se zahřívat dobrým slovem, nebo dobrým pitím, ale zatím žijem a můžeme ti poslat velký pozdrav z domova.
mamaka